pl
Podaj poprawne dane
Zarejestruj się zapomniałem hasła

Kominki gazowe i elektryczne Faber – Nowość!

08-01-2018

Razem przy ogniu, miło i swojsko. Z kieliszkiem dobrego wina, przyjemną muzyką, ciepłem i migoczącym światłem tańczących płomieni. Słowa płyną same z siebie. O tym, co stało się tego dnia, o nowościach w pracy, o zdarzeniach w kręgu bliskich i przyjaciół. Ale również o historiach z przeszłości, planach na przyszłość, sprawach, którymi zwykle nikt się nie dzieli z innymi.

Tak na człowieka działa ogień, ponieważ utrzymuje on świat zewnętrzny na dystans. Ogień podkreśla atmosferę, w której samoistnie powstaje intymność i nawiązywane są kontakty, a ludzie po prostu słuchają się wzajemnie. Tak wiele jest do powiedzenia.

Kominki gazowe i elektryczne Faber posiadają zalety, których na próżno szukać w tradycyjnych kominkach. Praktycznie nie brudzą i są rozwiązaniem komfortowym oraz prostym w obsłudze. W naszej ofercie znajdują się modele przeznaczone do montażu wewnętrznego, jak i na zewnątrz budynku. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie montaż tradycyjnego kominka nie wchodzi w grę.

Zapraszmy do zapoznania się z pełną ofertą kominków gazowych i elektrycznych Faber. Aktualny katalog dostępny jest do pobrania poniżej.
Katalog 2017-2018 – kominki gazowe i elektryczne Faber

Zapraszamy również do odwiedzenia strony www.faber-fires.eu poświęconej w całości tym wyjątkowym urządzeniom!