pl
Podaj poprawne dane
Zarejestruj się zapomniałem hasła

Efekt płomienia Opti-V®

 

Najnowszy efekt płomienia wprowadzony do oferty marki Dimplex w 2013 roku.

Kominki elektryczne z efektem Opti-V® to kolejny krok w rozwoju technologii iluzji płomienia. Płomienie uzyskiwane za pomocą technologii Opti-V w naturalny sposób skaczą po polanach paleniska, sypiąc iskrami, zaś samo palenisko wydaje się trójwymiarowe, bardzo przestrzenne i głębokie.

Opatentowana technologia uzyskiwania płomienia bazuje na połączeniu obrazu prawdziwego ognia, wyświetlanego na  ekranie LCD wysokiej rozdzielczości i techniki wykorzystywanej przez iluzjonistów, zwanej Duchem Peppera. Technika ta polega na wykorzystaniu systemu luster ustawionych w stosunku do siebie pod odpowiednim kątem, zwielokrotniających wyświetlany na nich obraz. Dzięki takiemu połączeniu palenisko wydaje się niezwykle przestrzenne a płomienie zyskują wrażenie trójwymiarowości. Wrażenie naturalności dodatkowo wzmaga delikatnie sączący się z głośników dzwięk trzaskających polan.

Zapraszamy do zapoznania się z gamą kominków z efektem płomienia Opti-V

Prawdziwie magiczny efekt płomieni, najnowsze rozwiązanie które bazuje na technice wykorzystywanej przez iluzjonistów, zwanej Duchem Peppera.

Zobacz film z efektem płomienia: